אוסטרליה
תרבות באוסטרליה אומנות באוסטרליה טבע באוסטרליה בילויים באוסטרליה

אוסטרליה>טיפים

אזורים באוסטרליה
החוף המזרחי
מערב אוסטרליה
המדבר
קיירנס | הגרייט ברייר ריף
טזמניה
סידני
מלבורן
מידע על אוסטרליה
רקע כללי
לאן לטייל
תחבורה
אוכל ובילויים
קניות
אתרי שותפים
מדריך טיולי תרמילאים
מדריך לחופשה בישראל
מדריך לחופשות יוקרה
מדריך לחופשות משפחתיות
מדריך לחופשה באירופה
מדריך לחופשות קיץ זולות
הצעות לחופשות בטן גב
מדריך חופשות סקיתעודת זהות
איך להתנהג עם האוסטרלים?
איך להוציא ויזה לאוסטרליה
אפשרויות עבודה חוקית באוסטרליה
הכניסה לאוסטרליה
יהודים באוסטרליה
מהירות בכבישי אוסטרליה
כמה זמן בכוונתך לטייל באוסטרליה?
זה יקר כל-כך! אני אפילו לא חושב לנסוע...
עד חצי שנה, אחר-כך ממילא צריך לחדש ויזה
לא תיכננתי להזמין כרטיס חזור!
חודש בערך.. פחות מזה לא שווה לטוס

איך להוציא ויזה לאוסטרליה

עקרונות כלליים החלים על מבקשי כל סוג שהוא של ויזה מחייבים הקפדה יתרה על גילוי נאות של מהות הבקשה אשר ממנה נגזר סוג הוויזה המבוקשת. כמו כן חשוב להקפיד על הפרטים הטכניים של מילוי הבקשה על מנת לא להסתכן בפסילתה על הסף.


שלטונות ההגירה האוסטרליים מערימים קשיים על מבקשי האשרות השונות בשל חששם מחדירתם של מהגרים בלתי חוקיים לארצם. על מנת לא להסתכן בסירוב לא מנומק לבקשתכם חשוב אפוא להקפיד על כל תג.


חברת טופ ויזה מבית התאחדות סוכני נסיעות בישראל מסייעת למי מכם שרוצים לצאת לאוסטרליה לכל מטרה שהיא. היא תצייד אתכם בהנחיות מפורטות על אודות המסמכים הנדרשים,  תפנה אתכם אל השגרירות,
ויזות לאוסטלריה נחלקות לסוגים שונים - על פי מטרת הנסיעה והשהייה שם. כל בקשה צריכה להיותה מוגשת על טופס מיוחד המיועד לה בלבד:
1.    בקשה לוויזת עבודה יש להגיש על טופס 1419 ( למלא בעט שחור בלבד!) ולצרף אל הבקשה מכתב הזמנה מהגוף האמור לקלוט אתכם באוסטרליה ולהעסיק אתכם. אם אתם נשלחים מטעם מקום עבודה בישראל, יש לצרף גם מסמך המעיד כי אתם עתידים להישלח מטעמו לביצוע עבודה עבורו.
2.    בקשה לוויזת עסקים יש להגיש על טופס 1415. בדומה למסמכים הנדרשים לוויזת עבודה גם להגשת בקשה לוויזת עסקים יש לצרף מכתב הזמנה של הגוף שעמו אתם אמורים לבצע עסקים.
3.    ויזת תייר – טופס 1419. עליכם לצרף דרכון חתום, אישור רפואי, אישור כי בידיכם ביטוח. דווקא בבקשה לקבלת ויזת תייר נדרשים מסמכים רבים  יותר מאשר בכל אחד מסוגי הוויזות האחרים: פירוט חשבון עובר ושב במשך שלושת החודשים האחרונים עם חותמת הבנק, ריכוז היתרות והחסכונות חתום על ידי הבנק, תעודת שחרור מהצבא, תלושי משכורת משלושת החודשים האחרונים ( סטודנטים נדרשים לצרף אישור על לימודיהם).


חשיבות הסיוע של התאחדות סוכני הנסיעות נובעת מתנאי הסף והדרישות המשתנים  מעת לעת. אי ידיעתם עלולה להפוך את תהליך הוצאת הוויזה לארוך ומייגע. נציגי ההתאחדות מלווים אתכם ממועד הפנייה עד לקבלת הוויזה המבוקשת.


כאשר מוגשת הבקשה לקבלת ויזה אחד הסעיפים שנשאלים עליהם הוא משך השהייה. הואיל ולשגרירות יש שיקול דעת בלעדי לקביעת משך הזמן המואשר לשהייה, חשוב להמתין עד לקבלת הוויזה על מנת להיווכח כמה זמן תוכלו לשהות באוסטרליה ולפי זה לתכנן את פעילותכם בה.
על מנת לא להסתכן במניעת כניסה לאוסטרליה למשך שלוש שנים לכל המעט למי מכם שימסור  מסמך מזויף או מידע שגוי, חשוב להקפיד על גילוי נאות. למי מכם שמתכוננים  לעבוד באוסטרליה חשוב שתדעו:  עבודה בהעדר אישור חוקי עלולה לגרום לסילוקכם מהמדינה לאלתר אם תיתפסו. על מנת לא להיקלע למצב מביך זה- חשוב להצטייד בוויזת
 

<< חזור
comments powered by Disqus
קישורים ממומנים

טיפים

איך להתנהג עם האוסטרלים?
מידע על כללי התנהגות ...
לכתבה המלאה >>
אפשרויות עבודה חוקית באוסטרליה
מה עושים כשלא מומלץ להמר – קל וחומר לקחת סיכון? את המעשה המתבקש הפשוט ביותר: עושים את הדברים נכון, מסודר, על פי חוק. דווקא מאחר ששלטונות ההגירה האוסטרליים מחמירים ביותר באכיפתם...
לכתבה המלאה >>
הכניסה לאוסטרליה
מידע על ויזה לאוסטרליה ...
לכתבה המלאה >>
יהודים באוסטרליה
מידע כללי על יהודים באוסטרליה ...
לכתבה המלאה >>
מהירות בכבישי אוסטרליה
מידע על המהירות בכבישים ...
לכתבה המלאה >>
לכתבות נוספות >>
קישורים ממומנים
מבצע השבוע !שעון מקומי
שעון ישראל
דף הבית | אודות | הצהרת פרטיות | תנאי שימוש באתר | מפת אתר | פרסם אצלנו | צור קשר
נקסטרגט אינטראקטיב - קידום אתרים Enhanced By   |   אפסייט בניית אתרים Powered By
Designed by Duck Design   |   נטריפ מידע תיירותי Info By    |    רכבות באירופה